Süper Sayfam

Türkiye’nin en büyük rehberinde firmanıza özel tanıtım sayfası.

Daha Fazla Müşteriye Ulaşın

Her ay milyonlarca kullanıcı, YellowPages.com.tr’de ürün ve hizmet arıyor. Sayfanızı sahiplenin, Süper Sayfam’da işletmenizi detaylı tanıtalım. Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.


Zengin İçerikle Yayınlanın

Firma sayfanızı kurumsal logonuz, fotoğraflarınız, videolarınız, kampanyalarınız, çalışma saatleriniz ve daha bir çok zengin içerikle birlikte yayınlayalım. Müşterileriniz sayfanızı ziyaret ettiğinde, sizi daha fazla tanısın, yaptığınız kampanyalardan haberdar olsun.


Rakiplerinizden Önde Olun

Süper Sayfam ile bulunduğunuz sektörde ve bölgede öncelikli yayınlanırsınız. Firmanız, benzer sektör ve rakip aramalarda ilk sırada, logolu ve doğrulanmış olarak gösterilir. Müşterilerinizden topladığınız yıldız ve yorumlar, yeni müşteri edinmenize yardımcı olur.


Mobil Aramalarda Bulunun

Google’ın araştırmasına göre tüketiciler, en çok çalışma saatlerini, yol tarifini ve firma adresini arıyor. Üstelik akıllı telefon kullanıcılarının %50’si, yani her iki kişiden biri, arama yaptıkları gün içinde lokasyona gidiyor. Çalışma saatleriniz, adres ve yol tarifiniz ile mobil cihazlarda bulunun.


Yurtdışı Müşterileriniz Yellow Pages’a Bakıyor

1970’lerde Amerika’da doğan Yellow Pages, tüm dünyada en yaygın ve güvenilir firma rehberidir. Türkiye ile birlikte 75’ten fazla ülkede yayınlanmaktadır. Yabancı müşterileriniz sizi YellowPages.com.tr’de ararlar. İngilizce Süper Sayfam ile yurtdışı aramalarda da bulunun.

Süper Sayfam'da Neler Olacak?
SÜPER SAYFAM Nasıl Hazırlanacak?
Türkiye’nin en büyük firma rehberinde rakiplerinizden önde olun. Daha fazla müşteriye ulaşın:
HATA BİLDİRİN