Hediye Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Hediye almak başlı başına bir özen gerektirir. Dolayısıyla hediye seçerken birçok kritere de dikkat etmek gerekir. Kime hediye aldığınız, hangi amaçla aldığınız, bütçeniz, karşınızdaki kişinin hobileri ya da ihtiyaçları, vermek istediğiniz gün gibi etkenler önemlidir. İşte bu nedenden dolayı da hediye seçiminde ciddi bir zaman kaybı yaşabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız etkenlerin zorluklarını hepimizin yaşadığını varsayarsak iyi bir yardımcıya ihtiyacımız var demektir. Siz buna “Hediye Danışmanı” da diyebilirsiniz. Son zamanlarda hediye danışmanlığı konusunda binlerce kişiye yardımcı olan, hem zamandan hem cebimizden tasarruf etmemizi sağlayan, rengarenk ve harika ürünleri ile biraz da kafamızı karıştıran, %100 müşteri memnuniyeti ile müşterilerine hizmet veren Hediyerengi.com, bu konudaki en büyük yardımcınız olmaya aday. Hediye Rengi’nin her yaşa ve bütçeye uygun ürünlerini çoğu yerde görmeniz mümkün. Bunun kanıtı da çeşitli televizyon programlarına ve dizilerine ürün sponsoru olmaları. Bu program ve dizilerden bazıları işe şu şekilde;

  • Anne Dizisi
  • Aşk Yalanı Sever Dizisi
  • Güneşin Kızları Dizisi
  • Çilek Kokusu Dizisi
  • Kiraz Mevsimi Dizisi
  • Kırgın Çiçekler Dizisi
  • Seviyor Sevmiyor Dizisi
  • Yüzleşme Programı
  • Fenomen Yarışması
  • El Emeği Yarışması

Bunlar gibi birçok dizi ve programa ürün sponsoru olan Hediye Rengi, online olarak da müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor.

Kişiye Özel Hediyeler ile Hediyenize Anlam Yükleyin

Yıllar geçtikçe hediye anlayışımız da değişti. Son zamanlarda da hediye denilince neredeyse akla ilk olarak kişiye özel hediyeler geliyor. Hediye alacağınız kişi her kim olursa olsun, onlara uygun kişiye özel hediye çeşitlerini Hediye Rengi’nde bulabilirsiniz. Mesela sevgiliniz ve sizin adınız ile tanışma tarihinizin yazdığı bir hediye oldukça anlamlı olacaktır. Ya da almış olduğunuz ürün üzerine duygularınızı anlatan romantik bir mesaj yazdırabilirsiniz. Aynı şekilde arkadaşınıza, annenize, babanıza, öğretmeninize vereceğiniz hediyeleri de kişiye özel hediyelerden seçebilirsiniz. En çok hediye alışverişinin olduğu dönemler olan sevgililer günü, yılbaşı, anneler günü, babalar günü, doğum günü, öğretmenler günü gibi özel günlerde de Hediye Rengi en büyük yardımcınız olacaktır. Bu dönemlerde verilecek olan hediyelerin zamanlamasının da çok önemli olması, Hediye Rengi’ni seçmenizi gerektiren en önemli neden olarak ön plana çıkıyor.

İlginç Hediyeler ile Sevdiklerinizi Şaşırtın

Hatırlar mısınız, 90’lı yıllarda mahalle bakkallarında satılan ilginç oyuncaklar vardı. Belki de çocukluk ve gençlik dönemlerimize dönüp baktığımız günlerde aklımıza ilk o oyuncaklar gelir. Unutulması zordur. Belki çocukluğun vermiş olduğu bir heyecan, belki de o oyuncağın gerçekten de ilgincimize gitmesidir buna sebep. İnternet alışverişinin de hızla yayıldığı bu dönemlerde ilginç tasarımlı ürünler, en ideal hediyelik ürünlerden biri olarak gözüküyor. Artık eskisi gibi kısıtlı ürün çeşidi olmadığı da bir gerçek. Bu tarz ilginç hediyelerin tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri de sevdiklerinizi hem mutlu edip hem de sevindirmesi. Sonuçta artık klasik haline gelmiş bir ürünü kimse ne hediye etmek ister ne de hediye olarak almak. Çoğu yerde göremeyeceğiniz ilginç tasarımlı hediyeleri de Hediyerengi.com adresinde inceleyebilir, siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Geçmişe Yolculuk: Nostaljik Hediyeler

“Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı” diye kalıplaşmış bir cümle vardır. Emin olun ki bu cümle hediye sektörü için pek geçerli olmuyor. Tabi eski derken kırık dökük, tozlanmış, eskimiş, yüzüne bile bakılmayacak derecede kötü olan ürünlerden ya da dekoratif eşyalardan bahsetmiyoruz. Eskiye özem duyan, o dönemlere ait anılarınızı hatırlatacak, belli bir ruhu olan nostaljik ürünleri bu sınıfa koyabiliriz. Genelde dekorasyon ürünü olarak kullanılan nostaljik hediyeler; nostaljik radyo, vosvos tasarımlı ürünler, gramofon müzik kutuları, metal arabalar gibi ürünlerden oluşuyor. Bu ve benzeri ürünleri gözünüzün önüne getirdiğinizde hafızanızda bir takım anılar canlanıyorsa ne dediğimizi anlamışsınız demektir.

Kabul edelim ki nostaljik ürünlerin her zaman diğer hediyelik eşyalardan farklı bir yeri vardır. Bu farka ister geçmişe özlem deyin, ister yaşanmışlık deyin, ister o üründeki farklı ruh deyin. Orası tamamen size kalmış. Aynı zamanda yukarıda saydığımız tüm nostaljik ürünleri ve daha fazlasını da Hediye Rengi’nde bulabilirsiniz.

Kişiye Özel Cüzdan ve Kartlık Çeşitleri

Belki de Hediye Rengi’nin en çok tercih edilen ürün grupları kişiye özel cüzdan ve kartlık çeşitleridir. Dünyaca ünlü Pierre Cardin, Polo, Zenga, Lumberjack, Cengiz Pakel gibi markaların orijinal ürünlerini satan firma, size de ek bir seçenek sunuyor. Seçtiğiniz marka ve model ne olursa olsun, kişiye özel cüzdan ve kartlık modellerinin üzerine ister kendinizin ister hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. Aklınızda ürüne yazılan ismin silinip silinmeyeceği, deforme olup olmayacağı gibi sorular gelebilir. Ancak bu işlemler lazer yöntemi ile yazıldığı için hiçbir şekilde silinme ya da deforma olmayacaktır. Ürün size ulaştığında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız değişim garantisinin de olduğunu unutmamak gerek.

Ev Dekorasyon ve Ofis Ürünleri

Gün içinde zamanımızın çoğunu ev ya da ofislerde geçirdiğimiz bir gerçek. Yaşadığımız ve çalıştığımız ortamın da bizim karakterimizi yansıttığını söyleyebiliriz. Dekore ederken de kendi zevklerimiz, alışkanlıklarımız ve sevdiğimiz renklere göre dizayn ederiz. Ev ve ofislerin en önemli tamamlayıcısı ise dekorasyon ürünleridir. Hediyerengi.com, her zevke ve hobiye uygun tarzda dekoratif ürünleri bünyesinde bulunduruyor. Biblolardan müzik kutularına, resim çerçevelerinden ahşap ürünlere, küllüklerden klasik model arabalara kadar yine birçok ürünü inceleyerek kendi zevkiniz için en uygun ürünü seçebilirsiniz. Kendiniz için olmasa bile bu ürünler çok iyi bir yeni ev hediyesi ya da yeni iş hediyesi olacaktır.

Kime, Nasıl Hediye Seçmeli?

Hediye seçmek işin en zor kısmıdır desek pek yanlış olmaz. Ne hediye alsam, nereden alsam gibi sorularla boğuşarak zamanınızın çoğunu harcayabilirsiniz. Size sunacağımız seçenekler ile Hediyerengi.com’dan yıllarca unutulmayacak bir hediye seçebilirsiniz.

Mesela sevgiliye hediye almayı düşünüyorsunuz. İlk olarak sevgilinizin hobilerine göre hediye seçmek iyi bir tercih olacaktır. Henüz yeni tanıştığınız biriyse romantik hediyeler bu konuda olmaz olmazdır. 365 gün aşk kartlarının bulunduğu bir hediye paketi, gümüş kolye, kar küresi, kişiye özel fotoğraf albümü, hatıra defteri, müzik kutusu, kalp figürlü ürünler akla ilk gelen romantik hediye seçeneklerinden. Kişiye özel cüzdan ve kartlık, kişiye özel kalem, çiftlere özel vosvos ürünleri de tercih edebileceğiniz diğer ürün çeşitlerinden.

Anneye hediye seçerken çoğumuz biraz daha az zorlanırız. Genelde mutfak ürünlerinin anneye hediye olarak görülmesi de bunun en önemli sebeplerinden biri. Tabi bu doğru mudur tartışılır. Bize göre annenin ihtiyacı olmayan, hiçbir kolaylık sağlamayan mutfak eşyaları yerine ona kendini çok daha özeli hissettirecek ürünler seçilmeli. Sevgiliye göre kıyaslarsak annelere “Seni seviyorum” cümlesinin daha az kullanıldığını varsayarsak, ona bu doğrultuda bir hediye seçebilirsiniz. Yani annenizi ne kadar çok sevdiğinizi vereceğiniz hediye ile ona gösterin. Mutfaktaki görevi için değil de, zevki için kullanabileceği ürünleri, kişiye özel hediyeleri ya da hoşuna gidebilecek dekoratif eşyaları listenizin ilk sırasına alabilirsiniz.

Babaya hediye almak belki de en zorudur. Hem zor olduğu için hem de “Babam hediye sevmez” düşüncesi hepimizi bu fikre sürükler. Babaya hediye denilince de akla ilk gelen ürünler gömlek, pantolon ya da kravat olur bu nedenle. Bu konuda da tabuları yıkma zamanı gelmedi mi sizce de? Gelin, klasik dışına çıkarak babanıza daha farklı bir hediye seçimi yapın. Hediyerengi.com’da yer alan isim yazılı cüzdanlar, isim yazılı sigara tabakaları, isim yazılı çakmak modelleri, kol düğmeleri, tesbih çeşitleri, tasarım ajandalar klasik dışına çıkmanıza yardımcı olacak en önemli ürün gruplarından.

Arkadaşa, öğretmene, çocuklara da verilebilecek birçok ürün çeşidini Hediye Rengi’nde bulabilirsiniz.

Özel Günler İçin En Güzel Hediyeler

Türkiye’de de dünyada da hediye alışverişinin en çok yapıldığı zamanlar özel günlerdir. Sevgililer günü, yılbaşı, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü gibi özel günlerin yanında, herkese göre değişkenlik gösteren doğum günü ve yıldönümleri de bu özel günlerin başında gelir. Bu tarz özel günlerde hediye seçerken önem verdiğimiz önemli noktalardan biri ürünün bize ya da yollayacağımız kişiye ulaşma tarihi. Eğer tam gününde ulaşmasını istiyor, hiçbir şekilde aksama yaşanmasını istemiyorsanız Hediye Rengi yine en doğru tercih olacaktır. Müşteri memnuniyetinin üst düzeyde olduğu firma, bilhassa özel günlerde büyük bir yoğunluk yaşamasına rağmen tüm siparişleri tam zamanında verilen adrese ulaştırmayı başarıyor. Yaklaşmakta olan her özel gün öncesi bakmanız gereken ilk yerin Hediyerengi.com olması da sizi 1-0 öne geçirecektir.

Yılbaşı döneminde yeni yıl ajandaları, kar küreleri, cüzdan çeşitleri; sevgililer günü döneminde çiftlere özel romantik hediyeler, müzik kutuları; anneler günü döneminde gümüş kolyeler, fotoğraf çerçeveleri, dekoratif ürünler; babalar günü döneminde isim yazılı cüzdanlar, kişiye özel çakmaklar, set halinde satılan ürünler firmanın en gözde hediyeleri arasında yer alıyor.

Ayrıca firmanın sosyal medyada ve web sitesinde zaman zaman yaptığı kampanyaları da takip ederek seçili ürünlere büyük indirimlerle ve çeşitli avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri ve Kargo Süreci

Her geçen gün ürün yelpazesini daha fazla genişleten Hediye Rengi’nde sipariş için 3 farklı ödeme yöntemi bulunuyor. Online olarak kredi kartı, havale, kapıda nakit ya da kredi kartı ile siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Teslim süresi de bulunduğunuz yere göre değişiyor. Saat 14.00’a kadar gelen siparişlerin aynı gün kargoya verilmesinin yanı sıra, tüm siparişler de 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmekte. Firma, MNG Kargo ve Aras Kargo ile çalışmakta. 100 TL üzeri siparişlerde herhangi bir kargo ücreti alınmıyor ve kredi kartı ile verdiğiniz siparişleri 7 taksite kadar bölebiliyorsunuz.

Yukarıda bahsettiğimiz ürün çeşitliliği, firma geçmişi, müşteri memnuniyeti ve ödeme kolaylıkları baz alındığında bundan sonraki süreçte hediye alışverişleriniz için ilk bakmanız gereken adres Hediyerengi.com olacaktır. Şimdiden herkese iyi alışverişler.

HATA BİLDİRİN